Artykuły liturgiczne, paramenty

Artykuły liturgiczne, paramenty. Doświadczenie i tradycja trwająca od 1713 roku pozwoliła nam na uplasowanie się w gronie czołowych producentów produktów liturgicznych na świecie. Zapraszamy do zapoznania się z oferowaną przez nas kreatywnością i jakością. Z miłą chęcią zaprojektujemy dla Państwa ornaty, mitry i mnóstwo innych produktów liturgicznych.

Artykuły liturgiczne, paramenty

Paramenty i produkty liturgiczne produkowane w naszym warsztacie krawieckim i hafciarskim zdobią kościoły w Czechach, Polsce, Austrii, Niemczech, Szwajcarii, na Słowacji, Stanach Zjednoczonych i Australii.

Pokora i pasja dla najstarszego rzemiosła artystycznego – sztuki haftu ręcznego – plasuje naszą firmę Velebný & Fam pomiędzy ścisłą czołówkę warsztatu paramentycznego na świecie oraz najlepszego sklepu z artykułami liturgicznymi w Czechach.

Oferujemy najwyżej jakości prace krawieckie, którą uzupełnia haft ręczny wykonywany przez światowej sławy hafciarki orlickie, jak również klasyczny haft maszynowy. Na zamówienie wykonujemy wszystkie produkty liturgiczne - alby komunijne, alby komunijne z kapturem, antependia, baldachimy, birety kapłańskie, chorągwie haftowane i rysowane, cingulum, dalmatyka, humerał, kapy, komża, korporał, koszule kapłańskie z długim oraz z krótkim rękawem, lawabo, liturgiczne szaty prawosławne, mitra, nakrycia ołtarza, obrusy kościelne, ornaty, płaszcz na cyborium, puryfikaterz, rokiety, birety, stuła dla diakona poprzeczna, stuła do spowiedzi, stuła do udzielania sakramentów, frędzle małe do tabernakulum, sutanny, świeczki, togi, tuniki, welony do chrztu i inne.

Wszystkie produkty można zamówić w naszym sklepie internetowym!

cz pl de en ru

Pieczęć jakości

(+420) 603 531 589