Haft na tkaninie

Haft na tkaninie. Ciekawy i jakościowy haft na tkaninach przyciąga uwagę i jest gwarancją sukcesu. Oferujemy precyzyjne wykonania haftu na tkaninie o najwyższej jakości.

Haft na tkaninie. Ciekawy i jakościowy haft na tkaninach przyciąga uwagę i jest gwarancją sukcesu. Oferujemy precyzyjne wykonania haftu na tkaninie o najwyższej jakości.

Jakość jest naszym priorytetem!

Oferujemy tylko i wyłącznie oryginalny haft oraz naszywki w postaci znaku firmowego, logo, stopni wojskowych, emblematów firmowych i naszywek identyfikacyjnych. Produkujemy również naszywki na mundury  harcerskie. Popularnym produktem są również gadżety reklamowe w postaci różnego rodzaju flag  firmowych.

Najczęściej spotykane problemy

Najczęstszym problemem,  z którym przychodzą do nas klienci z prośbą o pomoc, to błędnie wykonane, niepełne bądź niedokładne wzory haftu. Niestety to właśnie ta część procesu produkcyjnego najczęściej rzutuje na to, jak będzie wyglądała wersja końcowa.

Jak ważnym elementem jest dokładne zapoznanie się z motywem, który ma zostać wyhaftowany, pokażemy na przykładzie naszywek z motywami myśliwskimi. Często rozwiązujemy sytuację, kiedy klient prosi nas o naprawienie błędnie wykonanych haftów części zwierząt. Są to: niedokładne połączenia kończyn, nielogiczny układ sierści, zniekształcony wygląd. Niestety spotykamy się również z błędnie zastosowanymi kolorami i niewłaściwie dobranymi materiałami.

U nas nie grozi Państwu nic z tych rzeczy!

Nasi projektanci potrafią stworzyć naprawdę wierne kopie – prawie o jakości zdjęcia. Wszystko dzięki doświadczeniu nabytemu wraz z haftowaniem na klasycznej maszynie i haftem ręcznym.

 Nasze usługi

Haft wykonujemy techniką automatycznego haftu maszynowego, który umożliwia haft na szeroką gamę materiałów:  skórę, tkaniny, materiały odblaskowe lub wykroje . Oferujemy również haft na koszulach, t-shirtach, czapkach i innej odzieży.

Jak przebiega proces haftowania?

Pracę nad haftem rozpoczyna się od zaprojektowania  programu haftu, tzw. adaptacji projektu. (Przy  zamówieniu powyżej 50 sztuk –adaptacja projetu GRATIS). Po adaptacji projektu można rozpocząć haftowanie. Gotowe naszywki wykańczamy również haftem ręcznym, nitką metalową lub wedle życzenia klienta.

Park maszynowy naszej firmy składa się ze specjalistycznych, sterowanych komputerowo maszyn hafciarskich japońskiej firmy TAJIMA. Nasi projektanci używają profesjonalnego oprogramowania Pulse DG/ML, Punto Designer oraz Adobe Creative Suite.

cz pl de en ru

Pieczęć jakości

(+420) 603 531 589