Klasyczny haft maszynowy

Klasyczny haft maszynowy to bardzo trudna do opanowania technika haftu. Umożliwia nawarstwianie i cieniowanie za pomocą różnych odcieni nici, co pozwala na wykonanie obrazów haftowanych prawie w jakości zdjęcia.

Klasyczny haft maszynowy jest wymagająca techniki haftu

Od początku działalności firma Velebný & Fam zajmuje się wszystkimi rodzajami haftu maszynowego – malowanie igłą, haftem płaskim, haftem wypukłym, haftem łańcuszkowym. Haft maszynowy umożliwia na zastąpienie haftu ręcznego, ewentualnie kombinacja obu technik poszerza możliwości wykonania dzieła artystycznego.
Wszystkie wymienione rodzaje haftu maszynowego wzbogacą zlecenie tak, że staje się ono unikatowym. Haft ręczny możemy zastąpić haftem maszynowym. Kombinacja obu technik poszerza możliwości wykonania zlecenia o unikalne rozwiązania. Technikę haftu maszynowego używamy do produkcji flag, sztandarów, herbów, kurtyn, ale również do produkcji artykułów liturgicznych i galanterii (obrusy wielkanocne i bożonarodzeniowe, nakrycie do stołu i inne). Oferujemy również widoczne poniżej wykonania kopii rysunków, obrazów lub fotografii. Dla tańszych produktów zalecane jest zastąpienie haftu maszynowego tzw. aplikacją, która polega na tym, że powierzchnia wypełniana jest poprzez wszycie materiału.

Nasze hafciarki podczas realizacji zamówienia techniką haftu maszynowego. Technika haftu maszynowego – malowanie igłą.

Powiązane obrazy

Haft maszynowy

Aktualności

Więcej aktualności

Blog o heraldyce

Więcej artykułów

cz pl de hu en it es ru fr

Pieczęć jakości

(+420) 603 531 589